Uncategorized

Jak schudnąć po porodzie?

Jak schudnąć po porodzie

Jeśli ciąża zaczęła się z normalnym ciężarem i w czasie ciąży, bohaterowie zalecane 9-13 kg, konieczna kilka miesięcy, aby wrócić do starej kilažu – jeśli zależy ci, co jesz, i rozpocząć praktykę. Ale jeśli nie troszczył z kilogramów w czasie ciąży, może to trwać znacznie dłużej, do roku.

Dlaczego powinnaś to zrobić jak najszybciej?

Dlaczego powinnaś to zrobić jak najszybciej?Dietetycy ostrzegają, że jest to bardzo ważne, ponieważ od zbędnych kilogramów nagromadzonych w czasie ciąży, aby zdecydować, nie później, niż wcześniej, bo w przeciwnym razie, kilogrami wprowadzić dla ciebie, i z biegiem lat tylko gromadzą się. W szczególności, dokładnie zbędne kilogramy po ciąży w dziedzinie badań często wiąże się z nadwagą 15-20 lat po.

Ale, choć każda młoda mama pragnie, aby po porodzie jak najszybciej wrócić na stary typ i waga, bardzo ważne jest, aby być cierpliwym ze swoim ciałem. Wokół siebie, może być, można zobaczyć znanych osób, które zaraz po urodzeniu uskočile, w te drogie dżinsy, ale to nie oznacza, że te funtów gubile na zdrowy tryb życia, co jest dobre dla ich ciała. Znacznie częściej do tego ukryte bardzo rygorystyczne diety i nadmierna aktywność, zanim ciało w ogóle stało się łatwiejsze.

Oto kilka wskazówek, które pomogą ci świetnie stracić kilogramy, zgromadzone w czasie ciąży i ponownie uskočite w swoje stare dżinsy – jaki rozmiar.

Wystarczy pilnować tych rzeczy

Wystarczy pilnować tych rzeczyMoże to brzmi dziwnie, ale oficjalnie trzymać dziecko tylko na ciebie może zawrócić go z drogi do ostatecznego celu – utrata wagi po ciąży. Jeśli uskratite posiłków, podczas gdy jesteś w stanie stresu wokół dziecka i nowej roli matki, to jest bardzo prawdopodobne, aby przytyć. Ponadto, aby utrzymać rygorystyczne diety, które są ograniczone do minimum lub usuwa tylko jedną grupę produktów (na przykład, dziecko bez węglowodanów), nie jest zdrowa i balansiran tryb zasilania. Jeśli masz nadzieję, że tak i stracić funtów i utrzymać pożądaną masę ciała, w tym przypadku, oczywiście, nie uda się. Na początku miesiąca można stracić funtów, bo w ten sposób, że rzucali grupie produktów, aby zmniejszyć dzienne spożycie kalorii. Ale, tak jak nikt nie może i nie powinien pozostać na długo w taki ograniczony, rodzaju zasilania, kilogrami wrócić szybciej niż odchodzili.

Dla zobacz “szybko i skutecznie” dziecka. Zamiast tego, postępuj zgodnie z znaczne, balansiranu dieta, która zawiera świeże, gotowane i suszone owoce i warzywa, produkty pełnoziarniste, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu, niewielką ilość zdrowych tłuszczów (na przykład. orzechy i sjemenaka) i białek.

Podstawą jakości utrata masy ciała sprawia, że przyjęcie zrównoważonej energii, ograniczające diety, czyli dziecko, które jest trudne tylko z punktu widzenia zużycia energii, ale i składników odżywczych. W szczególności oznacza to, że spożycie tłuszczu i/lub węglowodanów należy zmniejszyć do tego stopnia, że realizuje deficyt energii od 500 do 1000 kalorii, w porównaniu z orientacyjny dzień zużycie energii, a tym samym do osiągnięcia wypadanie od pół do jednego kilograma na tydzień, co jest uważane za optimumom w kierunku utraty wagi. Niezależnie od tego, ile kilogramów chcesz stracić, nie przechodzi poniżej 1800 kalorii dziennie, zwłaszcza jeśli karmisz piersią.

Po porodzie twoje ciało musi być wysokiej jakości produktów spożywczych, zwłaszcza, jeśli karmisz piersią. W ten sposób, opskrbite produkty bogate w składniki, które są potrzebne (witaminy, minerały, błonnik i fitokemikalijama), ale które mają mało kalorii i tłuszczu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *